Masáže

HULK GYMPřijďte se zrelaxovat, odpočnout si nebo podpořit regeneraci po tvrdém tréninku. Vyzkoušejte masáže nyní přímo ve vašem gymu!

  • Klasická a sportovní masáž
  • Tradiční thajská masáž
  • Jemné mobilizační techniky
  • Dornova metoda

Objednání

Objednat se můžete na telefonním čísle +420 725 122 731 nebo pomocí e-mailu masazehulkgym@gmail.com


Zdravím Vás,
mé jméno je Petr Janík.


Od malička jsem se věnoval sportu, hlavně japonským bojovým uměním a později Bio:
hlavně jejich předáváním jako trenér. Protože sport i jakákoliv pracovní činnost zanechává na těle stopu, začal jsem se věnovat masážím jako protipólu ke sportu.


Zastávám názor, že aby tělo mohlo podávat výkony, nebo jen správně fungovat musí se o něj pečovat a navracet do jeho přirozeného stavu. Tomu pomůže i zdravý pohybový stereotyp ať už při cvičení, nebo v běžném životě. Techniky, které používám přinášejí jak fyzickou tak psychickou úlevu a jsou zaměřeny jak na odblokování svalových problémů, jako jsou například spasmy, ale také na problémy s kloubním aparátem a páteří. Věřím, že společně se nám podaří najít a odstranit problém, který Vás trápí a přinést pohodu relaxaci do Vašich dní.

Ceník

Typ masážeCena za hodinu
Klasická550 Kč
Thajská650 Kč

Ceny jsou orientační, každá masáž je jedinečná.

Klasická a sportovní masáž

Je nejčastějším druhem masáže u nás. Využívá se na doléčení prodělaných zranění a onemocnění, nebo jako prevence a úlevová složka. Je velmi vhodná u chronických bolestivých stavů, kde napomáhá uvolnění bolestivých spazmů a blokád. Masáž má celkový uklidňující nebo povzbuzující účinek na tělesnou výkonnost a ovlivňuje stav centrálního nervového systému. Masáže je prováděna na masérském lůžku, při masáži se používají lokální masážní prostředky, oleje a masážní gely.

Thaiská masáž

Je prastará přirozená metoda masáže. V současné době je velmi vyhledávaná, protože je velmi bezpečná a bez vedlejších účinků. To hlavně proto, že nevyužívá žádné chemické preparáty. Předností thaiské masáže je celkové prohřátí, prokrvení, protažení a rozproudění energie po celém těle. Díky protahovacím hmatům a změnám polohy těla, nejen uvolňuje svaly a šlachy, ale navrací i klouby do jejich původní polohy.

Dornova metoda

Metoda manipulace s kloubním ústrojím, kdy se klouby vracejí do původní pozice a to v dynamice. Je to velmi účinná metoda, která odstraňuje opakovaně se vracející bolesti a učí správnému držení těla a předcházení zranění, nebo onemocnění.

© Copyright 2016 HULK GYM

Created by Vones.org

Loading